آخرین عناوین

شنبه 2 بهمن 1400-19:30 کد خبر:89375

انتخاب اعضای هیئت مدیره اتحادیه موسسات قرآنی مازندران

اعضای هیئت مدیره اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت مازندران به مدت سه سال انتخاب شدند.


به گزارش خزرتیترخبر، اعضای هیئت مدیره اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت مازندران به مدت سه سال انتخاب شدند.

براساس این گزارش، مهدی احمدی رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت مازندران با اشاره به انتخاب اعضای هیئت مدیره این اتحادیه اظهار داشت: مهدی بازگیری گیری نایب رئیس، صفا رنجبر دبیر و بهروز کریم نژاد به عنوان مدیرعامل اتحادیه و مهدی احمدی رئیس هیئت مدیره اتحادیه و به مدت سه سال انتخاب شدند.

وی با اظهار اینکه بیش از ۳۰۰ مؤسسه قرآنی در حال حاضر تحت نظارت اداره کل تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه آموزش و ترویج فرهنگ قرآنی در حال فعالیت هستند، افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی این مؤسسات نیازمند توجه بیشتر مسئولان استانی هستند.

وی با عنوان اینکه ۹۰۰ مؤسسه و خانه قرآن در استان وجود دارد، گفت: از این تعداد ۳۰۰ مؤسسه و بقیه خانه قرآن هستند که در شهرها و روستاها در امر ترویج فرهنگ قرآنی فعالیت دارند و برخی از این مؤسسات توسط ارشاد و برخی نیز توسط تبلیغات اسلامی صاحب مجوز شدند.

به گزارش خزرتیترخبر، احمدی یادآور شد: تبلیغات اسلامی و ارشاد به عنوان دستگاه‌های ناظر مؤسسات بودند و از سال قبل این مؤسسه ها به صورت اتحادیه کشوری فعال شدند و پس از برگزاری مجمع عمومی و انتخابات، ۱۱ نفر به عنوان اعضای اصلی اتحادیه و سه نفر به عنوان علی البدل، سه نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی البدل انتخاب شدند.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت مازندران گفت: اتحادیه قرآنی مستقل به شمار می‌رود و از مدیران استانی در گذشته گلایمند هستیم و درخواست حمایت مسئولان استانی داریم زیرا در صورت عدم حمایت، بسیاری از مؤسسات روبه تعطیلی خواهند رفت.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :