آخرین عناوین

دوشنبه 13 دی 1400-8:51 کد خبر:89266

۲ برابر شدن مبتلایان جدید کرونا در مازندران

درحالی‌ شاهد روند کاهشی موارد ابتلای جدید کرونا در استان مازندران بودیم که طی شبانه‌روز گذشته شمار مبتلایان جدید در استان با افزایش بیش از ۲ برابری به ۷۸ نفر رسید.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس، درحالی‌ طی روزهای گذشته شاهد روند کاهشی موارد ابتلای جدید کرونا در استان مازندران بودیم که متاسفانه طی شبانه‌روز گذشته شمار مبتلایان جدید در استان بیش از ۲برابر شد.

در دانشگاه علوم پزشکی مازندران طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۵۸ بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

براساس این گزارش، طی این مدت تعداد ۷۵ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

هم اکنون ۲۱۳ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۵۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۶۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰ بیمار جدید بستری و ۱۸ بیمار هم  ترخیص شدند.

همچنین ۱۱ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس طی شبانه‌روز گذشته با بستری شدن تعداد ۷۸ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۲۷۶ نفر رسید که از این تعداد ۶۴ نفر بدحال هستند.

براساس گزارش‌ها تعداد فوتی‌های امروز در مازندران به ۲ تن رسیده است.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :