آخرین عناوین

پنجشنبه 18 شهريور 1400-10:4 کد خبر:88842

معاونت اجتماعی نیروی انتظامی مازندران خبر داد:

کشف اختلاس اداری در مازندران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از کشف اختلاس ۷ میلیارد ریالی و دستگیری متهم در یکی از ادارات دولتی بابل خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی مازندران، محمد محمدپور با اعلام این خبر، اظهارداشت: در پی کسب خبری مبنی بر سوء استفاده از موقعیت شغلی و اختلاس در یکی از ادارات دولتی شهرستان بابل، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و فنی، کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی دریافتند، کارکنان یکی از ادارات دولتی در شهرستان بابل و بابلسر با ایجاد دسترسی برای ورود به سامانه جامع و استفاده از کد کاربری رئیس اداره با صدور اسناد و اخذ حواله برداشت و گردش در حساب بیش از 7 میلیارد ریال اختلاس کرد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از شناسایی متهم و دستگیری وی با هماهنگی قضائی خبر داد و افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

محمدپور ، اظهار کرد: با پیگیری های به عمل آمده پس از احراز تخلفات اداری متهم و تفهیم اتهامات به وی، برابر بند 2 و 6 ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات اداری مصوب 1372 مجلس شورای اسلامی این فرد به مجازات اخراج از دستگاه متبوع محکوم شد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :