آخرین عناوین

پنجشنبه 24 تير 1400-9:22 کد خبر:88542

سرپرست پلیس راه استان پاسخ داد:

سفر به مازندران تا چه زمانی ممنوع است؟

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: براساس مصوبات ستاد کرونا به منظور جلوگیری از انتشار و گسترش ویروس کرونا ورود از هر مبدا با هر رنگ بندی به شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است و پلیس نیز مجری این مصوبات خواهد بود.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس،عبادی سرپرست پلیس راه مازندران ، با بیان اینکه ۱۳ شهرستان مازندران بر اساس اعلام ستاد مقابله با کرونا در وضعیت قرمز و ۹ شهرستان نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند، گفت: ملاک اعمال محدودیت‌ها مصوبات ستاد ملی کرونا است و پلیس نیز مجری این مصوبات خواهد بود.

وی افزود: براساس مصوبات ستاد کرونا به منظور جلوگیری از انتشار و گسترش ویروس کرونا ورود از هر مبدا با هر رنگ بندی به شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است.

سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه ممنوعیت سفر به مازندران با توجه به وضعیت شیوع کرونا از مدت‌ها قبل در رسانه‌های جمعی اطلاع رسانی شده است، ادامه داد: برخی مسافران همچنان بدون توجه به این محدودیت‌ها می‌خواهند به استان سفر کنند، اما ماموران پلیس راه بنا به وظیفه مجبور به اعمال قانون هستند.

عبادی گفت: ۴۷۶ دستگاه خودروی غیربومی فقط در ۲۴ ساعت گذشته جریمه و ۳۵۵ دستگاه خودرو با پلاک غیر بومی به شهر‌های مبدا بازگشت داده شده اند.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی در همه مبادی‌های ورود به مازندران مستقر هستند، گفت: ۴۴ هزار و ۵۵۶ دستگاه خودرو غیر بومی که قصد سفر به مازندران را داشتند از ابتدای امسال تاکنون اعمال قانون و ۱۴ هزار و ۳۱ دستگاه خودرو نیز به مبدا بازگردانده شده اند.

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: تردد اکنون در محور‌های ارتباطی مازندران عادی و روان و آسمان استان نیز نیمه ابری است.

عبادی با بیان اینکه در منطقه، ولی آباد جاده چالوس و گدوک سوادکوه صبح امروز مه گرفتگی گزارش شده بود، افزود: با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی احتمال بارش باران در ارتفاعات و بروز سیلاب از بعد از ظهر امروز تا شنبه دور از انتظار نیست.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :