آخرین عناوین

پنجشنبه 24 مهر 1399-8:34 کد خبر:84978

آخرین محدودیت های ترافیکی محورهای مازندران:

تلاش مازندرانی ها نتیجه داد / ورود خودروهای پلاک تهران به هراز و فیروزکوه ممنوع شد

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: مسیرهای هراز و فیروزکوه از ساعت ۱۲ بامداد چهارشنبه تا ظهر یکشنبه بر روی خودروهای پلاک تهران بسته می‌شود.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از ایرنا، ایرج کهریزی گفت: بر اساس محدودیت اعلام شده، خودروهای پلاک شمال که قصد بازگشت به شهرهای خود را دارند و خودروهای حامل مواد سوختی و مواد غذایی فاسد شدنی، اجازه تردد از مسیرهای یاد شده به سمت شمال کشور را دارند.

وی با اشاره به ترافیک فوق سنگین در مسیرهای منتهی به استان های شمالی، اظهار داشت: وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم هم اکنون فوق سنگین است و تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور در برخی نقاط با پس زدگی بار ترافیک همراه است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای شرق استان رخ نداده، گفت: تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور فیروزکوه سنگین و پرحجم و در برخی نقاط با پس زدگی بار ترافیکی گزارش شده و تردد خودروها به کندی جریان دارد.

کهریزی با تاکید بر پرهیز هموطنان از آغاز سفر، ادامه داد: در مسیرهای منتهی به استان‌های شمالی ترافیک فوق سنگین گزارش شده است.

وی ادامه داد: رانندگانی که در مسیرهای هراز و فیروز کوه هستند با پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز و رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهایی جلویی و عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز سفری ایمن داشته باشند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :