آخرین عناوین

پنجشنبه 27 شهريور 1399-15:39 کد خبر:82786

افتتاح بیمارستان خاتم الانبیاء بهشهر با حضور استاندار مازندران

صبح امروز بیمارستان خاتم الانبیاء بهشهر، با حضور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندارن و جمعی از مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی رسما افتتاح شد. ‎


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، در ادامه پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، از ۲۶ پروژه ملی در حوزه‌های بهداشت و درمان، راه و شهرسازی و جمعیت هلال احمر با دستور روحانی بهره برداری شد.

رئیس جمهور روز پنج‌شنبه در بیست و چهارمین هفته از افتتاح طرح‌های مهم ملی کشور با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید، ۲۶ پروژه ملی وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و راه و شهرسازی و جمعیت هلال احمر را افتتاح کرد.

در این روز؛ بیمارستان خاتم الانبیاء شهرستان بهشهر با حضور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران، حجت الاسلام جباری، امام جمعه بهشهر، شریعتی، نماینده مردم شرق مازندران، موسوی، رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، خنجری، فرماندار بهشهر و برخی مدیران استانی و شهرستانی در شمار این 8 طرح بیمارستانی به بهره برداری رسید.

در این مراسم بهره‌برداری از بیمارستان پوست رازی و ساختمان جامع پیوند بیمارستان مسیح دانشوری در تهران، بیمارستان بیماری‌های تنفسی در زابل، طرح تکمیلی بیمارستان آیت‌الله خویی در آذربایجان غربی، طرح توسعه بیمارستان خاتم الانبیا نطنز، بیمارستان شفا سقز، بیمارستان بهشهر و بیمارستان تالش و نیز طرح توسعه و تقویت شبکه امداد و نجات کشور، ۷ مرکز بهداشت، درمان و توانبخشی و ۱۴۰۰ خانه هلال به طور رسمی آغاز شد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :