آخرین عناوین

شنبه 3 خرداد 1399-14:35 کد خبر:79197

آب پاکی منتخب بابلسر و فریدونکنار برای منطقه آزاد تجاری:

منطقه آزاد به جایی نرسیده و هیچ اتفاقی نخواهد افتاد !

شمال نیوز : منتخب بابلسر و فریدونکنار گفت: با قانون فعلی و اطلاعاتی که بنده دارم و تحقیقاتی که کردم منطقه آزاد به جایی نرسیده و در فریدونکنار و حتی بندر هیچ اتفاقی نخواهد افتاد .


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از شمال نیوز، منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم گفت:یک نماینده باید در تصمیم‌گیری مسائل کلان مجلس و نظارت بر قوانین و عملکرد مسئولان کشور تمرکز کند من خودم به هیچ عنوان به دنبال برکناری یا انتصاب مسئولان ادارات بابلسر و فریدونکنار نیستم.

براساس این گزارش،علی اصغر باقرزاده منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم در جمع خبرنگاران، در پاسخ به این سؤال که چه جریان‌هایی از وی حمایت کردند، بیان کرد: نیروهای جبهه انقلاب از من در انتخابات حمایت کردند و بنده پایبند راه انقلاب هستم.

وی افزود: من وامدار هیچ مسئول و شخصی نیستم و به جریانی اجازه سهم خواهی نخواهم داد، نماینده باید از همه اقشار و گروه‌های جامع حمایت کند اما نباید وقت خود را در مسائل جزئی جامعه به بطالت بگذراند.

باقرزاده تصریح کرد: یک نماینده باید در تصمیم‌گیری مسائل کلان مجلس و نظارت بر قوانین و عملکرد مسئولان کشور تمرکز کند من خودم به هیچ عنوان به دنبال برکناری یا انتصاب مسئولان ادارات بابلسر و فریدونکنار نیستم.

این منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار با تأکید بر نقش مهم خبرنگاران و اصحاب رسانه در رفع مشکلات جامعه عنوان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه رابط با ارزش میان مردم و مسئولان هستند که در جریان‌سازی رفع مشکلات نقش مهمی دارند، از خبرنگاران می‌خواهم فساد و بی‌عدالتی‌ها را گزارش دهند تا پیگیر شویم.

وی با اشاره به منطقه آزاد، گفت: نمایندگان قبلی در حد توان خود پیگیر این مسئله بودند، منطقه آزاد در مجلس تصویب شد اما شورای نگهبان موافقت نکرد و به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت.

باقرزاده در پایان گفت: با قانون فعلی و اطلاعاتی که بنده دارم و تحقیقاتی که کردم منطقه آزاد به جایی نرسیده و در فریدونکنار و حتی بندر هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :