آخرین عناوین

دوشنبه 15 مهر 1398-22:14 کد خبر:69396

سخنگوی اورژانس 115 بابل خبر داد:

جان‌باختن دختر دانش‌آموز در تصادف بابل / روایت شاهدان عینی درباره تصادف

سخنگوی اورژانس بابل از تصادف دانش‌آموز 13 ساله بابلی براثر سانحه تصادف خبر داد اما شاهدان علت تصادف را ترس کودک از سگ ولگردی می‌دانند که در حال عبور از این مسیر بوده است.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس، مهدی غلام‌نیا روشن اظهار کرد: امروز صبح طی گزارشی به مرکز دیسپج سازمان اورژانس بابل مبنی تصادف عابر پیاده با خودرو سواری در جاده حبیبی ۲۰۰متر بعداز پل ارمک بلافاصله مرکز دیسپج سازمان اورژانس بابل تکنسین‌های پایگاه گتاب را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به اینکه تکنسین‌های اورژانس در کمترین زمان در محل حادثه حاضر شدند، افزود: در این حادثه متاسفانه عابر پیاده که دانش آموز دختر ۱۳ ساله بود به علت شدت جراحات و خونریزی فاقد علائم حیاتی شد.

سخنگوی اورژانس 115 بابل گفت: با وجودی که تکنسین‌های اورژانس تمام تلاش خود را برای احیا کردند که بی‌ثمر بود اما به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند که تلاش کادر درمانی بیمارستان هم ثمری نداشت.

گفتنی است به نقل از شاهدان عینی این حادثه زمانی اتفاق افتاد که دانش‌آموز برای عبور از عرض جاده با سگ ولگرد مواجه شد و از ترس مواجه با حیوان وارد جاده شد که خودرو همزمان با وی اصابت و سبب مرگ این نوجوان شد.

حضور سگ‌های ولگرد که در اکثر شهرها تبدیل به معضل شده است همچنان در سکوت متولیان امر به بهانه کمبود اعتبار لازم در حال افزایش است و سبب ترس کودکان و نوجوانان به‌خصوص دانش آموزان شهر و روستا شده است و باید در این خصوص اقدام جدی صورت گیرد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :