آخرین عناوین

چهارشنبه 22 خرداد 1398-10:52 کد خبر:67630

مدیرعامل آب منطقه ای مازندران اعلام کرد:

هنجارشکنان با پاره کردن فنس وارد دریاچه سدلفور شدند

مدیرعامل آب منطقه ای مازندران در واکنش به هنجارشکنی برخی گردشگرنماها در سد لفور گفت: این افراد با پاره کردن فنس وارد دریاچه شدند.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از مهر، محمدابراهیم یخکشی با رد خبر مربوط به واگذاری سطح دریاچه سد و محیط پیرامونی آن به بخش خصوصی از سوی آب منطقه ای گفت: این شرکت تاکنون اجازه بهره‌برداری از سطح دریاچه و یا محیط پیرامونی را برای استفاده تفریحی و یا مقاصد دیگر به هیچکس نداده و در این ارتباط بهره‌بردار مجازی وجود نداشته است.

ایشان افزود: در ارتباط با موضوع اخیر فرد و افراد خاطی نیز هیچ گونه ارتباط قراردادی و یا حقوقی با این شرکت نداشته‌اند و ورود آن‌ها به داخل مخزن تخلف بوده و با پاره کردن فنس موجود وارد دریاچه شدند به همین دلیل با شناسایی فرد خاطی که قایق‌های بادی را در اختیار مسافران گذاشته در محاکم قضایی شکایت شده است.

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران گفت: این شرکت همانگونه که قبلاً هشدار داده بود گشت‌های آن در داخل مخزن فعال بوده و با هرگونه ورود افراد غیرمجاز به داخل دریاچه برخورد می‌کند و در حال حاضر نیز تعداد اکیپ‌های گشت نیز تقویت شد.

قایق سواری چند زن و مرد با پوشش نامناسب ایام تعطیلات عید فطر در سد لفور موجی از اعتراض ها و واکنش ها را در سطح مازندران و کشور درپی داشته است

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :