آخرین عناوین

چهارشنبه 1 خرداد 1398-20:56 کد خبر:67474

مدیرکل فرودگاه های استان اعلام کرد:

افزایش 23 درصدی تعداد زائران مازندرانی

مدیرکل فرودگاه های استان گفت: امسال با افزایش 23 درصدی تعداد زائران مازندرانی حدود چهار هزار و چهارصد  نفر در قالب  30 کاروان از فرودگاه بین المللی ساری به سرزمین وحی الهی مشرف خواهند شد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه های مازندران : وطن خواه مدیرکل فرودگاه های استان با اعلام این خبر افزود:امسال با افزایش بیست و سه درصدی تعداد زائران مازندرانی حدود چهار هزار و چهارصد  نفر در قالب  30 کاروان و با انجام 17 سورتی پرواز از فرودگاه بین المللی ساری به سرزمین وحی الهی مشرف خواهند شد .

مدیرکل فرودگاه های مازندران اظهار داشت:با توجه به اینکه قرار است پروازهای حج تمتع توسط ناوگان شرکت های هواپیمابی داخلی انجام شود ، تمهیدات لازم به منظور زمانبندی و هماهنگی های پروازی در جهت ارائه خدمات بهینه به مردم و زائرین محترم اندیشیده شده است .

وطن خواه اظهار امیدواری کرد که با بسیج کلیه نیروها و امکانات ، امسال نیز همانند سال گذشته که بلحاظ عملکردی در زمره فرودگاههای برتر در زمینه انجام به موقع پروازهای حج تمتع و کمترین تاخیرات و رضایتمندی مطلوب مردم عزیزمان بوده ایم ، بتوانیم رضایتمندی مردم و اِحرام پوشان حریم وحی الهی را تامین نماییم.

مدیرکل فرودگاه های مازندران به مرحله بازگشت حجاج نیز اشاره کرد و گفت : انشالله طبق برنامه زمان بندی شده مقرر گردیده است عملیات پروازی بازگشت حجاج از تاریخ بیست و دوم مردادماه آغاز شود.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :