آخرین عناوین

يکشنبه 22 ارديبهشت 1398-10:27 کد خبر:67378

رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل خبر داد:

۳۷۰۰ کیلوگرم سوسیس و کالباس آلوده درآمل معدوم شد

رئیس شبکه بهداشت ودرمان آمل، از معدوم کردن بیش از ۳۷۰۰ کیلوگرم انواع سوسیس وکالباس غیربهداشتی و آلوده غیرقابل مصرف در یکی از واحدهای تولید این شهرستان خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس، فرامرز اکبری اظهار داشت: در بازرسی که توسط واحد نظارت مواد غذایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل از یک شرکت تولید مواد غذایی در این شهرستان انجام شد، مقدار ۳۷۰۰ کیلوگرم انواع سوسیس کالباس به علت بسته بندی نامناسب و پارگی پوشش بسته‌ها و همچنین تاریخ گذشته شناسایی و توقیف شد.

وی افزود: مواد غذایی کشف شده توقیف و به انبار شبکه بهداشت و درمان شهرستان منتقل شد و مدیر این واحد تولیدی با تشکیل پرونده تنظیمی به دستگاه قضائی معرفی شد.

اکبری، با بیان اینکه مواد تاریخ مصرف گذشته کشف شده به دلیل قرار گرفتن در پوشش‌های کارتن و یا سلفون، وضعیت ظاهری عادی دارند، از شهروندان خواست هنگام خرید، با دقت تاریخ مصرف اینگونه کالاها را کنترل کنند.

پلمپ واحد غیرمجاز فروش دارو

رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل همچنین از پلمپ یک واحد عرضه و فروش داروهای غیرمجاز و داروهای دارای مخدر با حکم مرجع قضائی خبر داد و اضافه کرد، این واحد عرضه دارویی پلمپ واز فعالیت آن نیز جلوگیری شد.

کبری یادآورشد: کارشناسان این واحد در تمام ساعات شبانه روز آماده رسیدگی به شکایات مردمی هستند و شهروندان می‌توانند شکایات بهداشتی خود را به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان اعلام کنند.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :