آخرین عناوین

چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398-10:47 کد خبر:67041

نماینده تنکابن، رامسر و عباس آباد بر طبل جدایی کوبید:

استان مازندران دو استاندار می خواهد/ استان مازندران غربی باید تشکیل شود

نماینده مردم تنکابن گفت: استان مازندران با همه مباحث باید با دو استاندار اداره شود، حامی چنین تفکری هستم و پیگیری می‌کنم این اتفاق مثبت رقم بخورد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از شمال نیوز، شمس الله شریعت نژاد در گفتگویی با بیان اینکه نماینده مردم غرب استان مازندران هستم و مطالبه استانی شدن غرب مازندران را از مردم می شنوم گفت: پیگیری این مورد ضعیف بوده و پشتوانه قوی از طرف دولت وجود ندارد و مردم به دنبال جدایی استان مازندران و الحاق به استان گیلان هستند.

وی افزود: پیوستن غرب استان مازندران به گیلان درخواست معقول و منطقی به نظر نمی‌آید چون از انتهای استان مازندران به استان گیلان برویم مشکلی از ما حل نمی‌کند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه ارتقای سطح تشکیلاتی استان مازندران در این منطقه از کشور به جهت ویژگی‌های طبیعی فرهنگی تاریخی و عقب ماندگی‌هایی که وجود دارد باید دارای تشکیلات خاص داشته باشد تصریح کرد: با توجه به ساختار خاص غرب مازندران الگوی مدیریتی برای این مناطق ارائه شود که بهتر و منطقی‌تر است که مازندران غربی شکل بگیرد.

وی افزود: استان مازندران با همه مباحث باید با دو استاندار اداره شود که سبب پیشرفت غرب مازندران خواهد شد و حامی چنین تفکری هستم و پیگیری می‌کنم این اتفاق مثبت رقم بخورد.

شریعت نژاد خاطر نشان کرد: در گذشته نامهربانی‌هایی از ناحیه دوستان مرکز استان مازندران دیده شد و آنچنان ذهنیتی برای مردم ایجاد کردند که بیشتر عقب ماندگی‌هایشان را متأثر از همین نگاه می‌دانند، هر چند که مدیران مرکزی معتقدند با توجه بعد مسافت، رشد جمعیت و تراکم در مسیر و روستاها و مشکلات رفت و آمد استان مازندران غربی باید تشکیل شود.

وی افزود: نگاه خاصی است که این منطقه را جدا از شرق مازندران می‌بینند و این ذهنیت را تقویت می‌کند که استان مازندران غربی تشکیل شود تا به مشکلات مردم بهتر رسیدگی شود.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :