آخرین عناوین

يکشنبه 17 تير 1403-12:6 کد خبر:133096

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران خبر داد:

پرداخت پاداش صرفه جویی به ۱۳۴ هزار مشترک برق مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران از پرداخت پاداش صرفه جویی به ۱۳۴ هزار مشترک برق در این استان خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر، حسینی کارنامی گفت: از مجموع یک میلیون و ششصد و ده هزار مشترک برق در استان مازندران، تاکنون ۱۳۴ هزار مشترک که در مصرف برق خود نسبت به دوره مشابه سال قبل صرفه جویی کرده بودند، مشمول دریافت پاداش شدند.

براساس این گزارش، وی مبلغ این پاداش را ۱۴ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این مبلغ به صورت بستانکاری در قبوض برق این مشترکان اعمال شده است و این روند اعطا پاداش‌ها برای کلیه مشترکین که بتوانند نسبت به سال قبل صرفه جویی داشته باشند ادامه دار خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با بیان اینکه طرح پرداخت پاداش به مشترکان کم مصرف از سال گذشته در این استان آغاز شده است، افزود: در سال جاری با توجه به افزایش گرمای هوا و نیاز به مدیریت مصرف برق، این طرح با جدیت بیشتری دنبال شد و شاهد استقبال خوب مشترکان از این طرح بودیم.

حسینی کارنامی از مشترکان برق در استان مازندران خواست با رعایت مصرف بهینه، به ویژه در ساعات اوج مصرف به پایداری شبکه برق استان در پیک تابستان کمک کنند.

به گزارش خزرتیترخبر،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: در بخش خانگی علاوه بر طرح سال‌های گذشته مبنی بر ارائه پاداش صرفه ‌جویی به میزان ٢ هزار تومان به ازای هر کیلووات ساعت با راه‌اندازی پویش «با انرژی» برای کسانی که مصارف خود را کاهش دهند و نرم افزار کاربردی با انرژی را نصب کنند، به قید قرعه، جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد./برق مازندران

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :