آخرین عناوین

چهارشنبه 23 خرداد 1403-11:52 کد خبر:132852

با حکم استاندار مازندران صورت گرفت:

سرپرست جدید معاونت عمرانی استانداری مازندران منصوب شد

استاندار مازندران با صدور حکمی سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران را منصوب کرد.


به گزارش خزرتیترخبر، کناره ‌گیری احمد توکلی از سرپرستی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران به منظور حضور در ستاد انتخاباتی یکی از نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منجر به تغییر در این معاونت و انتصاب عبدالرضا دادبود به عنوان سرپرست جدید از سوی استاندار مازندران شد.

براساس این گزارش، دادبود امروز در جلسه شورای مسکن استان که با حضور استاندار مازندران برگزار شده بود نیز حضور یافت و استاندار در این جلسه انتصاب دادبود به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی را اعلام کرد.

در کارنامه مدیریتی و اجرایی عبدالرضا دادبود مدیریت دفتر فنی استانداری مازندران، معاونت عمرانی استانداری گلستان و شهرداری گرگان ثبت شده است.

دادبود در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز یکی از نامزدهای حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی بود که در بین ۵۷ نامزد حاضر در این رقابت انتخاباتی با ۱۵ هزار و ۸۴۸ رأی، ششمین نامزد از نظر تعداد آرا شد و نتوانست به مجلس راه یابد.

به گزارش خزرتیترخبر، سرپرستی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ تا ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ بر عهده احمد توکلی بود./ایرنا

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :