آخرین عناوین

دوشنبه 7 اسفند 1402-13:16 کد خبر:130693

مدیرعامل شرکت گاز مازندران هشدار داد:

احتمال قطع گاز خانگی در برخی شهرهای مازندران

مایلی مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره وضعیت قرمز مصرف گاز در استان گفت: احتمال قطع گاز در برخی شهرستانهای استان وجود دارد.


به گزارش خزرتیترخبر، مایلی رستمی با اشاره وضعیت قرمز مصرف گاز در استان گفت: احتمال قطع گاز در شهرستانهای آمل، بابل، محمودآباد، بابلسر و فریدونکنار وجود دارد.

براساس این گزارش، شرکت گاز مازندران افزود: نیروهای شرکت گاز کاملا آماده باش در ادارات استان مستقر هستند تا پایداری جریان گاز خانگی، بخش های تجاری و صنعتی، نانوایی ها و مرغداری ها و گلخانه ها را حفظ کنند.

مایلی ادامه داد: در حال حاضر به دلیل برودت هوا دچار چالش جدی در تامین گاز صنایع و خانگی هستیم و از شهروندان انتظار داریم که با همکاری خوب خود و کاهش شعله های بخاری، دمای متعارف ۲۱ درجه در خانه و ۱۸ درجه در صنایع را رعایت کنند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: شب گذشته مجبور شدیم از بخشی از صنایع که در تولید اثرگذار هستند بخواهیم از سوخت دوم استفاده کنند تا پایداری گاز در بخش خانگی مشکلی پیدا نکند.

به گزارش خزرتیترخبر، با بیان اینکه این وضعیت تا پنجشنبه ادامه دارد، از شهروندان خواست تا در مصرف گاز هر چه بيشتر صرفه جوئی كنند./صدا وسیما

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :