آخرین عناوین

يکشنبه 7 خرداد 1402-9:35 کد خبر:119531

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس اعلام کرد:

جدایی خزرشهر از فریدونکنار در شورای تامین مازندران رای نیاورد

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس گفت: موضوع جدایی خزرشهر از فریدونکنار منتفی شده و از دستور کار شورای تامین نیز خارج شد.


به گزارش خزرتیترخبر، علی اصغر باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما درخصوص جلسه شورای تامین استان برای تصمیم گیری موضوع مجتمع مسکونی خزرشهر، اظهارکرد: پیرو جلسه ۱۶ اردیبهشت ماه جلسه کارگروه زیربنایی استانداری مازندران که منجر به محول شدن پرونده خزرشهر به شورای تامین استان شد، جلسه شورای تامین استان برای این موضوع برگزار شد.

براساس این گزارش، وی خاطرنشان کرد: جلسه شورای تامین استان در دریابانی استان مازندران واقع در خزرشهر با حضور استاندار و مسئولان استانی برگزار شد.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس تصریح کرد: درحالی که چند نفر از اعضای این شورا موافق جدایی خزرشهر از شهرداری فریدونکنار بودند اما با دفاع خوب استاندار، معاون سیاسی و امنیتی استانداری، فرمانده سپاه کربلا، موضوع جدایی خزرشهر از فریدونکنار منتفی شده و از دستور کار شورای تامین نیز خارج شد.

به گزارش خزرتیترخبر، باقرزاده یادآورشد: همشهریان عزیز و شریف فریدونکنار دیگر دغدغه استقلال و انتزاع خزرشهر از فریدونکنار را نداشته باشند./بلاغ

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :