آخرین عناوین

پنجشنبه 10 فروردين 1402-12:10 کد خبر:117215

نساجی فردا به میدان می رود:

نساجی به فکر تکرار برد شیرین در هوای بارانی مازندران

تیم فوتبال نساجی مازندران فردا جمعه در دیداری حساس و پرهیجان با گل‌گهر ، به دنبال تکرار برد دور رفت است تا طلسم باخت و تساوی‌های اخیر خود را پایان دهد.


به گزارش خزرتیترخبر، نساجی در لیگ برتر فوتبال ایران در هفته های گذشته، روند خوب نیم فصل را نداشته و از سه بازی انجام شده تنها ۲ امتیاز گرفته است، در طرف مقابل گل گهر با عملکرد موفق مهاجمان خود نتایج درخشانی گرفته و در سه بازی اخیر خود در مقابل نفت مسجد سلیمان و فولاد خوزستان به پیروزی رسیده و تنها در مقابل استقال تهران شکست خورده است.

با این حال حمید مطهری سرمربی نساجی این روزها تیمش را آماده جدال سخت با گل‌گهر سیرجان می‌کند و شاید این دیدار از نظر جدولی به نظر حساسیت خاصی نداشته باشد، اما برای هر ۲ مربی جوان این رقابت محکی جدی است، از یک طرف این اولین دیدار رسمی سعید الهویی به عنوان سرمربی روی نیمکت سیرجانی‌ها بعد از رفتن امیر قلعه‌نویی است و در سمت دیگر انتظار طولانی مطهری برای پیروزی، این بازی را حساس‌تر از وضعیت امتیازی برای دو تیم کرده است.

برای این دیدار امیر ایار به عنوان قاضی میدان انتخاب شده و وی پیش از این به عنوان اولین داور ایلامی در لیگ برتر، دیدار فولاد خوزستان و ماشین‌سازی را سوت زده بود.

او از جمله داوران پرشمار جوانی است که افشاریان این فصل برای قضاوت در لیگ برتر انتخاب کرده است و داورانی که در بعضی موارد با اشتباهات تاثیر گذار و مهلک برای تیم‌ها تا اینجای فصل داشتند.

پیش از این، این داور ایلامی در هفته ۱۵ دیدار تیم‌های سپاهان و مس کرمان را در نقش جهان سوت زده بود. در آن دیدار زردپوشان با ۲ گل حریف خود را شکست دادند و ایار تنها یک بار و در دقیقه ۷۸ از کارت زرد خود استفاده کرد.

امیر ایار حالا دیداری نزدیک و حساس برای مربیان جوان ۲ تیم نساجی و گل گهر را در ورزشگاه وطنی قائمشهر و در مقابل هواداران پرشور نساجی سوت می زند و این به نظر محک خوبی برای داور ایلامی است تا عیار خود را نشان دهد.

با این حال نساجی سال ۱۴۰۲ را با یک بازی سخت آغاز می‌کند و البته این شانس را دارد که مقابل هواداران خود از گل‌گهر سیرجان در هوای به احتمال بارانی قائمشهر میزبانی کند.

آن‌ها بازی رفت را در سیرجان با یک گل به سود خود پایان بردند و حالا به پشتوانه همان برد به دنبال کسب سه امتیاز دیگر از یکی از مدعیان لیگ هستند.

اما بزرگ‌ترین تفاوت این مسابقه با بازی رفت، رفتن امیر قلعه‌نویی از نیمکت گل‌گهر به سوی نیمکت تیم ملی است و باید دید سیرجانی‌ها با هدایت الهویی چه نتیجه‌ای به دست می‌آورند.

بررسی آمار عملکرد تیم های نساجی مازندران و گل گهر سیرجان در مقابل هم نشان از قدرت نسبی تیم مازنی بر تیم سیرجانی دارد و در پنج بازی اخیر ۲ برد را نساج‌ها کسب کردند و ۲ بازی با تساوی به پایان رسید و تنها یک بازی به سود گل گهر به پایان رسید.

در ۲۳ هفته بازی انجام شده لیگ برتر فوتبال ایران این فصل، نساجی مازندران با ۲۴ امتیاز در رده یازدهم و گل‌گهری ها هم با ۴۰ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارند.

به گزارش خزرتیترخبر، تیم های نساجی مازندران و گل گهر سیرجان از هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران فردا جمعه ۱۱ فروردین ماه از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه وطنی قائمشهر به مصاف هم می روند./ایرنا

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :