آخرین عناوین

سه شنبه 5 مهر 1401-9:36 کد خبر:110185

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد:

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های شمال ادامه دارد

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی تا فردا چهارشنبه ۶ مهر در جاده‌های شمال ادامه دارد.


به گزارش خزرتیترخبر، رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران اعلام کرد:محدودیت‌های ترافیکی تا فردا چهارشنبه ۶ مهر در جاده‌های شمال ادامه دارد که بر اساس آن تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های سه شنبه و چهارشنبه از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز سه شنبه از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی) از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از محور هراز ممنوع می‌باشد.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های سه شنبه و چهارشنبه از تهران به آمل و بالعکس ممنوع می‌باشد.

تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز چهارشنبه از محور‌های کرج - چالوس، هراز، سوادکوهو و بالعکس ممنوع می‌باشد.

تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

اجرای این محدودیت‌ها منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو می‌گردد.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است./باشگاه خبرنگاران

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :