آخرین عناوین

چهارشنبه 30 شهريور 1401-10:18 کد خبر:110077

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

پیش‌بینی ترافیک سنگین در محورهای شمال/ آغاز محدودیت‌های ترافیکی ۴ روزه

رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به تعطیلات پایان هفته و همچنین تعطیلات روزهای پایانی تابستان پیش‌بینی می شود در ساعات آینده شاهد ترافیک پرحجم و سنگینی در محورهای شمال باشیم.


به گزارش خزرتیترخبر، یدالله جهان‌تاب امروز درباره آخرین وضعیت جاده‌های مازندران، اظهار کرد: درحال حاضر شاهد تردد پرحجم خودروها در مسیرهای ورودی شمال هستیم.

وی افزود: با توجه به تعطیلات پایان هفته و همچنین تعطیلات روزهای پایانی تابستان پیش‌بینی ما این است در ساعات آینده شاهد ترافیک پرحجم و سنگینی در محورهای شمال باشیم.

براساس این گزارش، رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محورهای شمال، بیان کرد: تردد خودروها طی امروز و فردا از ساعت ۱۳ از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ از کرج به سمت مرزن‌آباد تا تخلیه بار ترافیکی به ‌صورت یک ‌طرفه خواهد بود.

جهان‌تاب اضافه کرد: تردد خودروها روز جمعه از ساعت ۱۳ از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج تا تخلیه بار ترافیکی به‌ صورت یک‌ طرفه خواهد بود.

وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان  و تردد تمامی تریلی از محور هراز کماکان ممنوع است، یادآور شد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌ جز حاملان موادسوختی و فاسدسدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز  و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ،جمعه و شنبه از محور هراز ممنوع است.

به گزارش خزرتیترخبر، رئیس پلیس راه مازندران ادامه  داد: تردد خودروها روز جمعه از ساعت ۱۴ از رودهن به سمت آب‌اسک ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ از آب‌اسک به  سنت رودهن تا تخلیه بار ترافیکی به ‌صورت یک‌ طرفه خواهد بود.

جهان‌تاب بیان کرد: با توجه به افزایش حجم ترافیک  تاکید ما به رانندگان رعایت صبوری در رانندگی و توجه به محدودیت‌های ترافیکی و پرهیز از عجله و شتاب است.

وی در پایان گفت: رانندگان برای اطلاع از آخرین وضعیت جاده‌های شمال می‌توانند با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند./فارس

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :