آخرین عناوین

يکشنبه 13 بهمن 1398-15:52 کد خبر:71233

مدیرکل هواشناسی مازندران اعلام کرد:

خروج سامانه بارشی از آسمان مازندران

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد کاهش ابرناکی آسمان مازندران هستیم و از فردا تا پایان هفته جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم می‌شود.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از فارس، سیدمحمدرضا رضوی امروز درباره وضعیت هوای مازندران اظهار کرد: از بعدازظهر روز شنبه با نفوذ سامانه بارشی شاهد بارش باران، بارش برف در ارتفاعات، وزش باد و کاهش دمای هوا بودیم.

وی افزود: بیشترین بارندگی از روز گذشته تاکنون از دشت‌ناز به‌میزان 37 میلی‌متر و بیشترین برف نیز از شوراب سوادکوه با ارتفاع 30 سانتی‌متر بوده است.

مدیرکل هواشناسی مازندران با بیان اینکه بارش‌های خوبی داشتیم و خسارتی وارد نکرد، اضافه کرد: همچنین طی این مدت شاهد سرعت باد بین 50 تا 70 کیلومتر بودیم همانگونه که طی اطلاعیه پیش‌بینی شده بود.

این مسئول تصریح کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز شاهد کاهش ابرناکی آسمان مازندران هستیم و از فردا تا پایان هفته جو نسبتا پایداری در آسمان مازندران حاکم شده و شاهد افزایش نسبی دمای هوا خواهیم بود.

رضوی با اعلام اینکه نگران کم‌بارشی نیستیم، خاطرنشان کرد: ولی همواره تاکید ما رعایت الگوی مصرف است.

وی اظهار کرد: باتوجه به بارش و سرمای هوا استقرار جوی پایدار و افزایش دما به نفع ما نیست و مشکلاتی را در بخش‌ای مختلف ازجمله باغداری به همراه خواهد داشت.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :