آخرین عناوین

دوشنبه 23 مهر 1397-18:36 کد خبر:63547

دادستان مرکز مازندران اعلام کرد:

شناسایی باند ساخت مشروبات الکلی دست‌ساز در عباس‌آباد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از شناسایی باند ساخت و توزیع مشروبات الکلی دست‌ساز(تقلبی) در شهرستان عباس‌آباد خبر داد.


به گزارش خزرتیترخبر و به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، سیدیونس حسینی‌عالمی گفت: پیرو گزارش مرجع انتظامی شهرستان عباس آباد، دستور قضایی لازم از سوی دادستان این شهرستان صادر شد.

وی افزود: پس از شناسایی این باند توسط عوامل انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی، محل مربوطه شامل دو واحد ویلای مسکونی که برای انجام این امر از مالکان آن اجاره شده بود نیز شناسایی شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران ادامه داد:از این دو واحد مسکونی، یک منزل برای تولید و محل دیگر برای انبار وسایل مورد استفاده قرار می‌گرفت که با هوشیاری و دستور به موقع قضایی، مقدار یک‌هزار و 150 لیتر مشروبات الکی دست‌ساز داخلی که برخی از آن در ظروف خارجی بسته‌بندی و پلمپ شده بود به همراه تعداد زیادی شیشه مشروب خارجی خالی و درپوش و برچسب مربوطه و آلات پلمپ کشف و ضبط شد.

حسینی عالمی گفت: در این مورد دو نفر از عوامل باند نیز دستگیر که پس از گرفتن تحقیقات و صدور قرار تامین به زندان معرفی شدند و تحقیقات در مورد شناسایی سایر اعضای باند ادامه دارد.

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :