آخرین عناوین

جمعه 11 فروردين 1402-18:3 کد خبر:117239

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خبر داد:

نیمی از شالیزار های میاندورود در معرض خشکسالی است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه نیمی از زمین های کشاورزی و شالیزاری های شهرستان میاندورود در معرض خشکسالی است،گفت: تامین منابع آبی را برای گذر از بحران ضروری دانست.


به گزارش خزرتیترخبر، منصورعلی زارعی با تاکید بر راه اندازی سایت اداری در شهرستان میاندورود و اشاره به اینکه برخی از دستگاه های اجرایی در این شهرستان حضور ندارند، راه اندازی این سایت اداری را ضروری دانست. 

براساس این گزارش، وی با بیان این که ۱۱ سال از شهرستان شدن میاندورود می‌گذرد اما هنوز برخی از دستگاه ها و ادارات در میاندورود مستقر نیستند ، از مسئولان استان خواست تا عملیات اجرایی سایت اداری را در منطقه آغاز کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، حوزه آب و کشاورزی را از مسائل مهم بیان کرد و گفت: امسال ۵۰ درصد از شالیزارهای میاندورود در معرض خشکسالی است و باید تجهیز و نوسازی اراضی روستاهای ولوجا و برگه و غیره در دستور کار قرار گیرد.

زارعی تصریح کرد: تجهیز و نوسازی اراضی ولوجا و برگه و مناطقی که نیاز به تجهیز و نوسازی دارند و سامانه کم فشار را باید حتما اجرا کنیم.

به گزارش خزرتیترخبر، عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارتباط پل ساحلی در میاندورود گفت: درخواست ما استاندار مازندران این است که در اوایل سال جدید این پل افتتاح شود و علاوه براین، حوزه شهری در میاندورود باید ارتقا پیدا کند و با کمک شهرداران پرونده‌ای را در این خصوص باز کنیم./فارس

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :