آخرین عناوین

سه شنبه 29 شهريور 1401-11:37 کد خبر:110050

واکنش حسن یزدانی به ناراحتی پدرش:

پدر عزیز من معمولا برای باخت من ناراحت می‌شود

نایب قهرمان مسابقات جهانی بلگراد گفت: پدر عزیز من معمولا برای باخت من ناراحت می‌شود و این برای همه طبیعی است، امیدوارم در آینده‌ای نزدیک این باخت را با پیروزی جبران کنم.


به گزارش خزرتیترخبر، حسن یزدانی پس از بازگشت تیم ملی کشتی آزاد کشورمان از مسابقات جهانی بلگراد درباره حمایت مردم از خودش با وجود کسب مدال نقره این رقابت‌ها، اظهار داشت: کوچک تک تک این عزیزان هستم و امیدوارم در آینده‌ای نزدیک با خوش‌رنگ‌ترین مدال دل آن‌ها را شاد کنم.

وی درخصوص اینکه آیا سال آینده مدال طلا می‌گیرد، گفت: اگر در تیم باشیم، انشا‌ءالله.

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد درمورد اینکه با کسب هشتمین مدال خود از مسابقات جهانی و المپیک از رکورد جهان پهلوان غلامرضا تختی پیش افتاد، توضیح داد: من کوچک همه هستم، قبلا هم گفتم دنبال رکورد نیستم، فقط دنبال این هستم تا زمانی که کشتی می‌گیرم، بتوانم دل مردم کشورمان را شاد کنم، جهان پهلوان تختی از لحاظ اخلاق و مدال سرآمد همه ورزشکاران کشورمان است.

یزدانی درمورد اظهارات دیوید تیلور پس از دیدار فینال وزن ۸۶ کیلوگرم، پاسخ داد: او محبت دارد، امیدوارم در آینده‌ای نزدیک بتوانیم با هم رقابت خوب و سالمی داشته باشیم و هرکس حقش است، خوش‌رنگ‌ترین مدال را بگیرد.

وی درمورد ناراحتی پدرش و اینکه او اعلام کرده قبل از فینال اتفاقاتی رخ داده که سبب شکست پسرش شده است، توضیح داد: پدر عزیز من معمولا برای باخت من ناراحت می‌شود و این برای همه طبیعی است، برای خانواده کشتی‌گیر هم بیشتر، اما امیدوارم در آینده‌ای نزدیک این باخت را با پیروزی جبران کنم.

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی بلگراد درمورد اظهارنظر منصور برزگر مبنی بر اینکه تیلور آماده سازی بهتری از حسن یزدانی داشته است، اما کادرفنی تیم ملی تصور می‌کردند او همان کشتی‌گیر سال گذشته است، گفت: مربیان تیم ملی زحمت کشیدند و از همه آن‌ها تشکر می‌کنم، اما اشتباه از خود من بود و حریفم استفاده کرد، تیلور باهوش‌تر بود و بهتر عمل کرد، از نقاط ضعف من استفاده برد و نتوانستم عملکردی که می‌خواستم روی تشک نشان بدهم./شمال نیوز

🆔@khazartitrekhabar
🌐Khazartitrekhabar.ir

نام فرستنده :
ایمیل گیرنده :